عمل زیبایی کلیتوریس

کلیتوریس کجا قرار دارد ؟

در ناحیه تناسلی بانوان بخشی  بنام کلیتوریس وجود دارد ، کلیتوریس از قسمت بدنه و دو بازو تشکیل شده است  که بخش فوقانی دستگاه تناسلی را تشکیل می دهد ،  کلیتوریس می تواند بزرگ باشد و یا کوچک ، این ناحیه هم چنین می تواند شامل دو چین یا چین های مختلف باشد ، که برای رفع چین های کلیتوریس و یا کوچک کردن آن جراح از عمل هودکتومی استفاده می کند .

کلیتوریس یا خروسک زن کجاست

کوچک کردن کیلتوریس

بزرگ بودن و برجسته بودن کلیتوریس ممکن است باعث ایجاد مشکل برای بیمار شود مثلا با ایجاد حساسیت ، خارش ،  درد و یا از نظر زیبایی بیماران را دچار مشکل کند . با استفاده از عمل کلیتروپلاستی می توان این مشکلات را در بیماران برطرف نمود . این عمل به صورت سرپایی و با بی حسی صورت می گیرد و در مواقعی با عمل هودکتومی و یا لابیاپلاستی به صورت همزمان انجام می گیرد .

عمل هودکتومی چیست؟

عمل هودکتومی برای ایجاد هماهنگی بین بخش تحتانی (لابیاها ) با بخش فوقانی (کلیتوریس ) است ، در این عمل چین های اضافه برداشته می شود تا حس جنسی بانوان افزایش یابد و سریع تر به ارگاسم برسند ، انجام صحیح این عمل  سبب افزایش حس جنسی بانوان می شود ، از این رو به بانوان توصیه می شود که در انتخاب جراح زیبایی زنان نهایت دقت را نمایند ، زیرا اگر جراح تخصص و تبحر نداشته باشد ، در زمان جراحی کلیتوریس ممکن است به این ناحیه آسیب بزند و میل جنسی بانوان کاهش یابد .

عمل زیبایی کلیتوریس

در ناحیه کلیتوریس چه عمل هایی انجام می شود

در ناحیه کلیتوریس جراح زیبایی زنان می توانند عمل های مختلفی را انجام دهد ، عمل CHR را مواقعی که جراح بخواهد نواحی اضافه  پوست هود کلیتوریس را بردارد ، انجام می دهد ، هم چنین جراح می تواند بالا کشیدن کلیتوریس را نیز انجام دهد و اگر نیاز به کوچک کردن کلیتوریس باشد جراح این کار را انجام می دهد که به این کار کلیتوریس ریداکشن می گویند ، در برخی از بانوان چسبندگی کلیتوریس وجود دارد که جراح با عمل زیبایی کلیتوریس آزاد کردن چسبندگی کلیتوریس را انجام می دهد.

برچسب گذاری توسط , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =